Psycholog Włocławek 

Smutek, depresja albo inne problemy psychologiczne często towarzyszą nam w życiu. Jeśli nie potrafisz nad nimi zapanować, jesteśmy po to, aby Ci pomóc. Nasz gabinet psychologiczny mieści się w Płocku w dogodnie położonej lokalizacji. Spotkamy się i wesprzemy Cię w naszych przytulnych gabinetach. Zapraszamy Cię na osobiste zapoznawcze spotkanie.

Jeśli wolisz to możemy porozmawiać również online.

Zajmujemy się fachową pomocą psychologiczną. Nasze usługi obejmują zarówno doraźne wsparcie w kryzysowych sytuacjach typu śmierć bliskiej osoby, jak i dłuższą terapię psychologiczną.

Tę ostatnią proponujemy wszystkim chcącym odzyskać spokój ducha i radość z życia. Nauczymy Cię radzić sobie ze stresem. Pokażemy, jak przezwyciężyć natrętne myśli.

Nauczymy asertywności w kontaktach z szefem. Wysłuchamy Ciebie i Twojej historii, dlatego wybierzemy najlepszą indywidualną terapię dla Ciebie. Nie stosujemy żadnych jednakowych schematów i metod leczenia dla wszystkich.

psycholog Włocławek

Działamy w ten sposób, bo stanowimy zespół profesjonalnych psychologów, którzy cały czas się szkolą i nabywają nowych umiejętności. Pracujemy zgodnie z najnowszą wiedzą naukową i pomagamy z pasją, abyś poczuł się lepiej.