Utylizacja mebli Warszawa

Utylizacja mebli Warszawa

Postanowiłeś uporządkować swoją przestrzeń? Chcesz odgracić dom mieszkanie, piwnicę czy strych? Możemy Ci w tym pomóc! Nasza firma specjalizuje się w utylizacji i związanych z nimi usługach porządkowych – zajmujemy się m. in. utylizacją mebli na terenie Warszawy. Chętnie „odgruzujemy” Twoją przestrzeń życiową – zabierzemy niepotrzebne przedmioty (w tym wielkogabarytowe) i zawieziemy je do odpowiedniego punktu recyklingu. Tobie pozostanie cieszyć się odświeżoną, odgraconą przestrzenią, my zajmiemy się tym, co do nas należy – utylizacją mebli (na terenie Warszawy rzecz jasna!). Umów się z naszymi fachowcami i ustal termin, w którym w końcu pozbędziesz się niepotrzebnych staroci.

Co możemy zabrać: 

  • utylizacja starych mebli
  • utylizacja mebli biurowych
  • utylizacja mebli kuchennych

Utylizacja mebli Warszawa Cennik

Utylizacja jednego mebla na terenie Warszawy to koszt średnio 120-170 zł. Każdą utylizacje wyceniamy indywidualnie. Cena utylizacji zależy od:

  1. ilości mebli
  2. wielkości mebli
  3. warunków wynoszenia mebli
  4. czy będzie potrzebny demontaż

 

Utylizacja mebli biurowych Warszawa

Wymieniasz wyposażenie biura na bardziej nowoczesne? Tylko co zrobić ze starymi biurkami, krzesłami, czy szafami? Pomożemy Ci pozbyć się niepotrzebnych przedmiotów. Zajmujemy się utylizacją mebli biurowych na terenie Warszawy. Skontaktuj się z nami i skorzystaj z usług profesjonalistów – niech sprawa utylizacji mebli biurowych nie zaprząta już Twojej głowy?.

Utylizacja starych mebli Warszawa

Chcesz pozbyć się wiekowych, nieużywanych krzeseł? A może pora oczyścić strych z rozpadającej się kanapy? W takim razie dobrze trafiłeś – jesteśmy firmą sprzątającą i w ramach naszej działalności zajmujemy się m. in. utylizacją starych mebli. Zadzwoń do nas i wybierz termin, w którym nasi fachowcy zabiorą Twoje starocie.

Zapraszamy do kontaktu. Więcej informacji o naszej ofercie tutaj.

utylizacja mebli Warszawa

utylizacja mebli Warszawa